• Головна
  • Конкурс «Благодійна ініціатива» чекає на заяви від хмельницьких благодійників
09:04, 26 січня 2016 р.

Конкурс «Благодійна ініціатива» чекає на заяви від хмельницьких благодійників

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» – єдиного діючого всеукраїнського конкурсу, мета якого – пошук і відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив. Термін подачі заявок до 15 лютого 2016 року.

На сайті Хмельницької ОДА зазначають, що у Конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.

Переможців визначатимуть в десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, а також у трьох номінаціях для волонтерів під патронатом Мінсоцполітики. Також запровадженні спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист, допомога захисникам України.

Останній термін подачі заявок на IV Національний конкурс «Благодійна Україна» – 15 лютого 2016 року. Нагородження переможців відбудеться під час урочистої церемонії, яка проходитиме в Києві 24 березня 2016 року.

Для участі у Конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму конкурсної заявки можна отримати на офіційному сайті конкурсу. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати на електронну пошту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #конкурс #заявка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...