• Головна
  • Чималі борги за житлово-комунальні послуги має населення Хмельниччини
16:25, 26 січня 2016 р.

Чималі борги за житлово-комунальні послуги має населення Хмельниччини

Населення Хмельницької області заборгувало, станом на 1 січня 2016 року, за житлово-комунальні послуги майже 66 мільйонів гривень.

Про роботу підприємств житлово-комунального господарства краю на сьогоднішній колегії облдержадміністрації доповідав заступник начальника управління ЖКГ облдержадміністрації Григорій Ващук: «Важкий фінансовий стан житлово-комунального господарства області обумовлений збитковими тарифами для населення на послуги, які надають підприємства галузі», – пояснив посадовець. Сказав, що сфері управління ЖКГ налічується 75 підприємств, на яких працює понад 7 тисяч осіб. І майже усі ці підприємства є збитковими. Так, станом на 1 січня 2016 року збиток підприємств ЖКГ склав більше 40 млн. грн.

А населення Хмельницької області заборгувало, станом на 1 січня 2016 року, за житлово-комунальні послуги майже 66 мільйонів гривень. Григорій Ващук говорить, що ціни на енергоносії значно випереджають тарифи на послуги для населення. Також посадовець повідомив, що в управлінні запроваджено цілодобове чергування працівників господарств та було сформовано 118 аварійних бригад на період опалювального сезону.

Щодо можливості надати населенню нічний тариф й відповідно можливість здешевити послуги, то Григорій Ващук однозначної відповіді дати не зміг, сказав лише, що поки мережа цього не витримає. «На сьогодні у нас близько 4 тисяч видано проектів по використанню електроенергії в нічний час там, де це дозволяють мережі», – сказав заступник начальника управління ЖКГ.

Причиною всьому посадовці називають недофінансування. А перший заступник голови адміністрації Василь Процюк повідомив: «Тільки з 5 лютого, можливо, піде фінансування. Працюємо в режимі надзвичайної ситуації». І наголосив керівникам районів та міст, щоб ті забезпечили життєдіяльність Хмельницької області не залежно від того, надійшли кошти чи ні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послуги #тарифи #ЖКГ #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...