06:15, 5 лютого 2016 р.

Вибір та обов'язки адвоката

Головне завдання адвоката - це кваліфікована юридична допомога громадянам або захист їх прав і свобод в різних судових розглядах. По спеціалізації адвокати бувають різними. Залежно від того, якого роду виник питання, такого адвоката і необхідно шукати, наприклад, є адвокати, які спеціалізуються виключно на сімейному праві і питаннях, пов'язаних з вирішенням сімейних суперечок і проблем в суді. Професійний адвокат Вінниця обов'язково має свою фірму, сайт, та велику кількість клієнтів.

Вибір адвоката є досить складним моментом, а якщо немає знайомих, які могли б порадити хорошого юриста, то необхідно вивчити додаткову інформацію, яка допоможе зробити правильний вибор. Справжній адвокат же, на відміну від простого юриста, повинен відповідати наступним пунктам:

  • повинен мати вищу юридичну освіту, отриману в установі з державною формою акредитації.
  • стаж роботи або практика у період навчання у вищому закладі.
  • наявність адвокатського статусу, завіреного усіма необхідними документами.
  • адвокат має бути зареєстрований в регіональній Адвокатській палаті.
  • повинен мати усі повноваження, надані йому згідно із законом.
  • постійно повинен підвищувати свою кваліфікацію.

Зрозуміло, чим більше у адвоката досвід ведення справ, тим вище вірогідність того, що до справи він підійде з усією долею серйозності. Проте нерідко важливим виявляється не лише стаж адвокатської діяльності, але і робота юристом, до отримання статусу адвоката.

Якщо вибір адвоката здійснюватиметься за вищезгаданими пунктами, то неодмінно буде вибраний досвідчений і кваліфікований фахівець. Слід зазначити, що діяльність ліцензованого фахівця регламентується Законом про адвокатську діяльність, що наділяє його досить широкими повноваженнями, які будуть набагато більшими, ніж у звичайного юриста. Подробніше про це питання можно дізнатись на сайті http://vreshetov.com/practices/207-vzyskanie-debitorskoj-zadolzhennosti

Це украй необхідно для ефективного збору доказів і представництва в суді, важливість цього пункту зростає в той же час, наскільки серйозну допомогу потрібно від фахівця. Вибравши приблизного фахівця, обов'язково сходьте до нього на попередній прийом і обговоріть проблему, ставте найрізноманітніші, нехай навіть безглузді питання, пропонуйте свої варіанти рішень і тоді приблизно побачите, що є цей фахівець. Обов'язково уважно укладайте необхідний договір і аналізуйте, який рівень роботи і які обов'язки адвоката там будуть написані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...