
електронна петиція
13:17, 8 лютого 2016 р.
Хмельничани вимагають проведення транспортної реформи
електронна петиція
Відповідна петиція уже набирає голосів. Суть полягає у заміні всього малогабаритного громадського транспорту середньо- та великогабаритним.
У Електронній петиції прописані такі вимоги:
1. Скасування договорів з перевізниками, які пропонують малогабаритний транспорт, крім деяких варіантів, згаданих нижче.
2. На всі маршрути з великим пасажиропотоком випускати лише середньо- і великогабаритний транспорт.
3. На маршрути з малим пасажиропотоком випускати малогабаритний транспорт, який пристосований до приміських перевезень (фото додається).
4. Всі машини мають бути оснащені справними системами кондиціювання і опалення, для комфортного перевезення пасажирів у будь-яку пору року; мати естетичний вигляд.
5. На всіх зупинках громадського транспорту встановити графіки руху, яких будуть дотримуватись водії.
Підтримати можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
Вчора
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
ТОП новини
Оголошення
13:52, 30 квітня
1
08:52, 30 квітня
13:43, 3 травня