• Головна
  • Управління СБУ у Хмельницькій області інформує щодо вступу у ВНЗ
11:27, 10 лютого 2016 р.

Управління СБУ у Хмельницькій області інформує щодо вступу у ВНЗ

У зв’язку з тим, що на сучасному етапі демократичного розвитку країни її спецслужба потребує кадрового оновлення, Управління СБУ області інформує абітурієнтів щодо вступу у ВНЗ. Заяви на вступ потрібно подати до 1 березня 2016 року.

Усі, кому не байдужа безпека України, хто вважає себе патріотично налаштованим, високоінтелектуальним, з достатнім рівнем базових знань, комунікативним, мужнім, фізично загартованим, із стійкою мотивацією до служби в органах державної безпеки та бажає отримати за державним замовленням якісну юридичну освіту, професію оперативного співробітника зі знанням іноземної мови або стати перекладачем у сфері забезпечення державної безпеки, вступайте до вищих навчальних закладів Служби безпеки України.

Навчання здійснюється у Національній академії Служби безпеки України (м. Київ) за напрямами підготовки «Державна безпека», «Філологія» та Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (м. Харків)  за напрямом підготовки «Право».

Заяви для вступу на навчання до ВВНЗ СБ України приймаються
до 01.03.2016 року в Управлінні СБ України у Хмельницькій області за адресою:
м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19, тел. 698-447 (правила прийому до ВВНЗ СБУ: www.academy.ssu.gov.ua, www.nlu.edu.ua).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступ #навчання #СБУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...