• Головна
  • Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото)
10:46, 13 лютого 2016 р.

Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото)

Вчора, 12 лютого, у міській раді пройшли громадські обговорення кандидатур начальників управління економіки, транспорту та зв’язку й торгівлі. Для громади представили трьох осіб.
Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото) (фото) - фото 1
На посаду начальника управління економіки запропонували Оксану Новодон.
Оксана Юрівна кандидат економічних наук, має дві вищі освіти та 10-річний стаж роботи у економічній галузі та регуляторній діяльності у Хмельницькій обласній державній адміністрації. Пройшла шлях від головного спеціаліста до начальника управління економічного розвитку, начальника відділу зовнішньо-економічної діяльності та міжнародного співробітництва. Неодноразово брала участь у міжнародних проектах, а також стажувалась у Чехії та Німеччині.
Під час майбутньої роботи пані Новодон планує залучати іноземні організації для інвестування, зайнятися подальшою розробкою спрощення надання адміністративних послуг та створити віртуальний каталог продуктів підприємств міста. Необхідним також вважає створення сайту управління економіки.

Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото), фото-1

Не таким далекоглядним та балакучим виявився кандидат на посаду начальника управління торгівлі. Для громади представили Олександра Панченко.
Пан Олександр колишній фінансовий директор та підприємець, має освіту менеджера-економіста та немає досвіду роботи на державній службі. У 2011 році чоловік став членом ВО «Свобода», а з 2008 року розпочав власний бізнес створивши мережу магазинів «Кошик» та «Триде». Запевняє, що відкривав її на кредитних коштах, а наразі продав щоб працювати в управлінні.
Плану конкретної роботи Олександра Панченка на посаді присутні не почули. Хоча й лунали тези про боротьбу з незаконними МАФами та незаконним продажем алкоголю. Пообіцяв у межах своєї компетенції співпрацювати з громадою та підприємцями.

Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото) (фото) - фото 3

Хмельницька громада обговорила нових кандидатів начальників управлінь (Фото) (фото) - фото 3


На посаду начальника управління транспорту та зв’язку запропоновано Сергія Шепурева. З 2008 року і до сьогодні він перебуває на посаді заступника начальника управління. Пан Юрій звітував для громади про уже виконану роботу та про плани. Похвалився збільшенням кількості людей, що користуються нічними перевезеннями у тролейбусах. У планах й запустити новий автобусний маршрут «Озерна-Ракове», встановлення валідаторів та GPS у тролейбусах, а також вирішити проблему відшкодування пільгових перевезень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#начальник #управління #міська рада #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...