• Головна
  • У 2016 році на Хмельниччині легалізували працю 154 «нелегалів»
09:58, 19 лютого 2016 р.

У 2016 році на Хмельниччині легалізували працю 154 «нелегалів»

За результатами перевірок Державної фіскальної служби у Хмельницькій області у 2016 році було виявлено порушення вимог податкового законодавства у 3 підприємствах та 4 фізичних осіб.
Так, було донараховано 74,8 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 55,6 тис грн єдиного соціального внесу. 154 працюючих не були оформлені відповідно до вимог законодавства працедавцями, а 198 фізичних осіб було залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.
«Як видно, незважаючи на зменшення навантаження на фонд оплати праці майже вдвічі, окремі роботодавці не поспішають створювати найманим працівникам комфортні і прозорі умови роботи. Йдеться передусім про отримання ними вкрай необхідних соціальних гарантій як оплата відпустки, лікарняних, зарахування пенсійного стажу, які можуть мати лише офіційно оформлені працюючі. У таких випадках ми змушені діяти адекватно і захищати права громадян», – прокоментувала начальник відділу контрольно-перевірочої роботи управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.
Згідно з чинним законодавством працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням, а роботодавець зобов’язаний повідомити Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фіскальники #працевлаштування #нелегали #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...