• Головна
  • Петро Порошенко підписав «Безвізові закони»
10:33, 26 лютого 2016 р.

Петро Порошенко підписав «Безвізові закони»

Президент України Петро Порошенко підписав закони України, які необхідні для отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом.
Було підписано закони:

  • «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»;
  • «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації»;
  • «Про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду».

Ці закони України були внесені Петром Олексійовичем на розгляд Верховної Ради України як невідкладні. Вони були прийняті 18 лютого 2016 року.
Основна їх мета полягає у забезпеченні виконання критеріїв у сфері боротьби з корупцією, необхідних для скасування візового режиму з Євросоюзом, зокрема процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
А от щодо Закону про електронне декларування, то Україна продовжує консультуватися з Європейською комісією з метою напрацювання можливих змін. Президент готовий внести його до Парламенту, адже такі зміни й відповідатимуть європейським зразкам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон #безвізовий режим #ЄС #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...