• Хмельницькі пауерліфтери на Чемпіонаті України стали кращими (Фото)
18:19, 26 лютого 2016 р.

Хмельницькі пауерліфтери на Чемпіонаті України стали кращими (Фото)

З Чемпіонату України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп хмельницькі спортсмени привезли перші місця.
Чемпіонат був відбірковим на Міжнародні змагання та проходив нещодавно у Коломиї.
Майстер спорту України Ганна Бежевець у ваговій категорії «до 52 кг» серед юніорок здобула перемогу. ЇЇ результат триборства 340 кг (130+70+140). Це дає їй змогу боротися за нагороди Міжнародних стартів.
Хмельницькі пауерліфтери на Чемпіонаті України стали кращими (Фото) (фото) - фото 1
Наталія Параскевич теж вдало дебютувала на змаганнях. Вона здобула «бронзу» у ваговій категорії «до 63 кг» серед жінок. Сума її триборства склала 300 кг (122,5+60+117,5).

Золоті нагороди здобули також ветерани:

• Олександр Линник – вагова категорія «до 93 кг», вікова група «1», сума триборства 700 кг (265+180+255);
  • Віктор Бушматов – вагова категорія «до 93 кг», вікова група «2», сума триборства 565 кг (235+140+190);
  • Щоткіна Валентина – вагова категорія «до 72 кг», вікова група «2» сума триборства 200 кг (80+40+80).

Сергій Франкова у ваговій категорії «до 93 кг» серед чоловіків посів 7 місце, сума його триборства 725 кг (270+185+270).