• Головна
  • Оксана Новодон офіційно стала начальником управляння економіки
16:52, 29 лютого 2016 р.

Оксана Новодон офіційно стала начальником управляння економіки

Міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про призначення Оксани Новодон на посаду начальника управління економіки з 2 березня.
Її переводять з посади заступника начальника управління економічного розвитку – начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації.
Пані Оксана народилася 13 квітня 1984 року в місті Душанбе, Таджикистан. Вищу освіту за спеціальностями менеджмент організацій, державна служба здобула у Хмельницькому національному університеті у 2006 році та в Хмельницькому університеті управління та права у 2012 році.
Оксана Юрівна є кандидатом економічних наук із спеціальності «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка». Пройшла шлях від головного спеціаліста до начальника управління економічного розвитку, начальника відділу зовнішньо-економічної діяльності та міжнародного співробітництва. Неодноразово брала участь у міжнародних проектах, а також стажувалась у Чехії та Німеччині.
Під час громадських обговорень кандидатів управлінь, пані Новодон розповідала, що планує залучати іноземні організації для інвестування, зайнятися подальшою розробкою спрощення надання адміністративних послуг та створити віртуальний каталог продуктів підприємств міста. Необхідним також вважає створення сайту управління економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління #економіка #Хмельницький #Новодон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...