• Головна
  • У Хмельницькій міській раді чергові призначення та нові звільнення
12:15, 1 березня 2016 р.

У Хмельницькій міській раді чергові призначення та нові звільнення

Відповідно до розпоряджень міського голови Хмельницького було звільнено начальників управлінь архітектури, містобудування та земельних ресурсів та комунального підприємства «Парки та сквери міста Хмельницького. Натомість, з’явилася про інформація про офіційні призначення начальників управлінь економіки, торгівлі та освіти.
Про це дізнаємося із розпоряджень Олександра Симчишина.

Від сьогодні начальником управління торгівлі є Олександр Панченко. Одразу встановлений йому посадовий оклад у розмірі 1845 грн та присвоєно 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування. Також за високі досягнення у праці в розмірі 50% до окладу нараховуватиметься надбавка з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.
Нагадаємо, що Олександр Панченко пройшов громадські обговорення.
Пан Олександр колишній фінансовий директор та підприємець, має освіту менеджера-економіста та немає досвіду роботи на державній службі. У 2011 році чоловік став членом ВО «Свобода», а з 2008 року розпочав власний бізнес створивши мережу магазинів «Кошик» та «Триде». Запевняє, що відкривав її на кредитних коштах, а наразі продав щоб працювати в управлінні.
На обговореннях Олександр Петрович запевняв, що буде боротися з незаконними МАФами та незаконним продажем алкоголю. Пообіцяв у межах своєї компетенції співпрацювати з громадою та підприємцями.

Аналогічне рішення міський голова прийняв щодо призначення Романа Миколаїва на посаду начальника управління освіти. Від сьогоднішнього дня йому присвоєно 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування, оклад 1845 грн та надбавки відповідно до стажу роботи, досягнення у праці та ранг.
Нагадаємо, що пан Миколаїв також пройшов бурхливі громадські обговорення, причиною яких стало язичницьке віросповідання чоловіка. Тоді Роман Дмитрович запевняв, що його віра не впливатиме на посадові рішення.

З 4 березня з посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури, містобудування та земельних ресурсів за угодою сторін звільняють Віктора Дунаєвського.

З 2 березня управлятиме комунальним підприємством «Парки та сквери міста Хмельницького» Володимир Лукін. Сьогоднішнім числом був звільнений з цієї посади Сергій Кучер.

 Нагадаємо, що начальником управлінням економіки від 2 березня стає Оксана Новодон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#влада #управління #міська рада #Хмельницький #призначення і звільнення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...