• Головна
  • Сергій Притула везе «Вар’ятів» до Хмельницького
Ексклюзивне інтерв’ю
17:44, 1 березня 2016 р.

Сергій Притула везе «Вар’ятів» до Хмельницького

Ексклюзивне інтерв’ю

Несамовиті учасники першого українського гумор-шоу «Вар’яти» незабаром завітають до Хмельницького. До нашого міста вони приїдуть разом з керівником та своїм ідейним натхненником – відомим українським шоуменом, телеведучим, волонтером та селебріті Сергієм Притулою.
Хмельниччину «Вар’яти» розважатимуть 5 днів поспіль. 15 березня вони стартують у Хмельницькому. Завітають також до Кам’янця-Подільського (16 березня), Старокостянтинова (17 березня), Полонного (18 березня) та Нетішина (19 березня).
Нам вдалося поспілкуватися з очільником відомих гумористів Сергієм Притулою й запитати про «Вар’ятів», жарти, волонтерство та кар’єру.

– Сергію, Ваша команда формувалася роками. Хтось йшов, а хтось приходив. Яка зараз команда «Вар’ятів»? Розкажіть про цих файних хлопців.
 Зараз у нас тернопільсько-млинівський паритет. Один дует і звукорежисер – це колишні учасники команди КВН «Тернопільська Особлива», ще один дует і гітарист – колишні учасники команди КВН «Бомба» (м. Млинів). Ну і я, збаразький.
Щоправда, від КВН-у у нашому колективі залишились тільки спогади. Владзьо (він же Володимир Ковцун – ут.редакції), Віталік Тильний, Володимир Жогло, Валентин Сергійчук і Сергій Полупан – це мої хлопці, які щомісяця пишуть нову 2-годинну програму. Для команди КВН ці 2 години – це, в принципі така кількість матеріалу, яка пишеться за рік :).
Сергій Притула везе «Вар’ятів» до Хмельницького (фото) - фото 1

– Розбавити свій колектив представницями жіночої статті не збираєтеся?
 В нашій країні жінки краще проявляють себе у глядацькому залі, ніж на сцені. Поки що такої молодиці, яку б ми хотіли бачити у нашому шоу, ми ще не зустріли. А взагалі, я в пошуках свіжої крові. Ще б один дует не завадив би. Бо хлопці вже майже 6 років «гарують» день в день!

– «Вар’яти» – це перше україномовне гумор-шоу. Як реагують на жарти українською у східних містах країни?
 Так само, як і в західних, центральних чи південних. Мовне питання – це те, на чому спекулюють політики. А для простих людей таке питання не стоїть. Коли тобі смішно, ти смієшся, а не задумуєшся, якою мовою тебе смішать.

– Гумор без політики та жартів нижче пояса. Хто встановив такі рамки?
 Це не рамки, це наше бачення того, чим ми можемо якісно відрізнятись від інших гумористичних проектів. І, зважаючи на те, що в травні ми будемо святкувати 6-ту річницю з моменту заснування, що, не маючи телеверсії нашого шоу, ми викатуємо на рік понад 100 концертів по всій Україні, думаю, що ми правильно обрали свою нішу.

– Українці уже звикли до гумористично-розважальних шоу, які показують на екранах телевізорів. То коли ж чекати «Вар’яти-шоу» на телебаченні?
Зараз іде процес підготовки до зйомок на «Новому каналі». Думаю, влітку будуть самі зйомки і восени глядач зможе побачити нас на екрані. Телеверсія буде трішки відрізнятись від того, що ви бачите на концертах, але не критично :).

– Тур за туром. Місто за містом. Двічі програма у одному місті не повторяється. Як Ваша команда встигає придумувати нові якісні жарти?
 Якщо ми виступали у Хмельницькому минулого року, то цього програма на 100% буде новою: нові жарти, нові мініатюри, нові пісні, нові історії від Притули. Але це не означає, що наступного дня в Кам’янці-Подільському буде інша програма :). Це нереально – писати нову програму під кожне місто. Ми за рік даємо 100 концертів, то що 100 програм писати :)? Ми пишемо нову програму раз на місяць, потім збиваємо кращі жарти та номери за 3-4 місяці і формуємо з них концертну програму на гастролі. Але в якихось містах ми буваємо раз на рік, у якихось 3-4. Тому на паралельних курсах катаємо впродовж року 5-6 різних концертних програм, оновлюючи їх щороку.

– Про що жартувати найлегше?
 Про політику і секс. Але ми не шукаємо легких шляхів, тому перша тема практично відсутня, а друга завуальована.

– Ви є волонтером і багато допомагаєте українським військовим, що перебувають у зоні АТО. Багато артистів об’єднуються у команди та вирушають до наших хлопців не тільки з допомогою, але й концертною програмою. Чи є у планах «Вар’ятів» поїздки з гумор-програмою до хлопців в АТО? Чи Ви вважаєте це недоречним?
 Я вважаю, що наразі моєї особистої присутності у тих чи інших підрозділах вистачає. І в більшості випадків у тих хлопців, до яких я приїжджаю, там і виступати ніде. Ну і, якщо відверто, я вважаю, що від нас більше користі, коли ми за час, який мали б витратити на поїздку в АТО і назад, дамо 3-4 концерти і виділимо на потреби хлопців шмат грошей, чи проплатимо черговий місяць роботи реабілітаційного центру для бійців у Тернополі, який утримуємо з червня минулого року.

– Читачі вашої сторінки у Facebook спостерігають над тим, як Ви вчите разом з сином вірші українською, ходите на мультики, які Ви й озвучуєте. Які враження Дмитра Сергійовича про «Вар’яти-шоу»?
 Колись телефоную малому з гастролей, кажу, мовляв у нас сьогодні був переаншлаг. І син відповідає: «Це добре! Я завжди прошу в Бога, щоб у «вар’ятів» був переаншлаг» :)). Тепер я розумію, звідки беруться ці 2-3 концерти в один день і зали без жодного вільного місця. А часом, коли беру сина з собою на гастролі, Дмитро підпрацьовує помічником адміністратора: носить воду, робить каву, приносить реквізит тощо.

– Ви уже співали, знімалися у кліпах, озвучували мультики, працювали на радіо, ведете програми на телебаченні, жартуєте на різних сценах всієї країни. Чи не хотіли б знятися у кіно? Який це жанр був?
 Нікому не розказуйте, нехай це буде наш маленький секрет, але я якраз зараз проходжу кінопроби :). Сподіваюсь, що цього року зможу відкрити для себе нову сторінку у кар’єрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Притула #Варяти #Хмельницький #тур #гумор #концерт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...