• Головна
  • Названо АЗС, на яких виявили неякісні нафтопродукти
13:22, 2 березня 2016 р.

Названо АЗС, на яких виявили неякісні нафтопродукти

Інспектори Держпродспоживслужби перевірили 16 мереж АЗС на дотримання державних стандартів якості пального. З відібраної 31 проби на автозаправках у 10 випадках виявлено відхилення від стандартів.

Про це повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Вказано, що відбори зразків нафтопродуктів для проведення перевірок були проведені на автозаправках таких мереж: ОККО, «БРСМ-Нафта», UPG, WOG, ТОВ «Оріон», ТОВ «Західенергопостач», ТОВ «24 Плюс», ТНК, SOCAR, КЛО, AMIK (ЛУКОЙЛ), «Укрнафта», Shell, Marshal, «Катрал», «Бруком». 

Було відібрано 31 зразок на автозаправних станціях різних роздрібних операторів Закарпатської (4 зразки), Чернігівської (8), Вінницької (1), Одеської (4), Київської (6) областей та міста Києва (8). Відхилення від норм ДСТУ показали дослідження: дизельного палива на АЗС «ОККО» (Закарпатська обл.), бензину А-95 на АЗС ТОВ «Оріон» та А-92 на АЗС ТОВ «24 Плюс» (Чернігівська обл.), дизельного палива «Євро» на АЗС «Укрнафта», м. Київ (мережа оскаржує результати у судовому порядку), бензину А-95, А-92 та дизпалива на АЗС «БРСМ-Нафта» (Київська обл.), бензину А-92 на АЗС Marshal.

Результати дослідження такі: із зазначеної кількості зразків нафтопродуктів 15 відповідає нормам ДСТУ, у 10-ти випадках виявлено відхилення від стандартів, а щодо 5-ти ще тривають лабораторні дослідження. Крім того, на автозаправці Shell у Києві були створені перешкоди для взяття інспекторами проб.

Ці перевірки на автозаправних станціях проводяться відповідно до доручення Прем’єр-міністра України на основі скарг споживачів. Наразі відбувається процедура розрахунку суми штрафних санкцій. Відповідно до законодавства розмір штрафу становить 300% вартості отриманої для реалізації партії товару. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АЗС #бензин #нафта #якість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...