• Головна
  • Яким бачать Хмельницький політичні фракції міської ради (Програми) (Фото)
11:09, 4 березня 2016 р.

Яким бачать Хмельницький політичні фракції міської ради (Програми) (Фото)

Вчора, 3 березня, за ініціативи руху ЧЕСНО відбувся круглий стіл «Стратегічні пріоритети розвитку Хмельницького».
Місцевими активістами та політиками були розглянуті ідеї фракцій хмельницької міської ради щодо напрямів розвитку нашого міста.
«Наша мета пояснити політичним партіям, що громадяни повинні знати своїх представників у владі та їхні плани. І коли партія обирає пріоритети своєї роботи в розвитку міста, то вона створює собі бренд. Якщо політична сила вибере собі декілька конкретних напрямків роботи і якісно їх втілить в життя, то суттєво покращить рівень політичної культури в суспільстві», – каже всеукраїнський координатор кампанії «Стеж за грошима» Віта Думанська.
Яким бачать Хмельницький політичні фракції міської ради (Фото) (фото) - фото 1
Для присутніх активісти презентували карту депутатських приймалень з розкладом роботи.
Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця активісти кампанії «Стеж за грошима» було направлено звернення до голів фракцій хмельницької міської ради з проханням надати 10 стратегічних пріоритетів розвитку міста, які вони планують реалізувати під час каденції.
Яким бачать Хмельницький політичні фракції міської ради (Фото) (фото) - фото 1Яким бачать Хмельницький політичні фракції міської ради (Фото) (фото) - фото 1
Проте на вчорашній день лише чотири з шести існуючих фракцій надіслали свої стратегічні напрямки розвитку міста Хмельницького.
Так, місцеві активісти отримали відповіді від політичні партії «Поруч», «За конкретні справи», «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» та ВО «Свобода».
Під час круглого столу кожен представник цих партій мав змогу аргументувати свої доробки. Лише від партії «Поруч» не було кому відповісти на питання та презентувати написане.
«Найближчим часом ми опрацюємо надані фракціями матеріали та розподілимо на три групи: «Пріоритетні», «На уточнення» та «На доопрацювання», що складе повну та чітку картину стратегічних пріоритетів розвитку міста Хмельницького відповідно до бачення сьогоднішньої міської ради», – підсумував координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькому Олег Черненко.

Три з чотирьох політичних сил (окрім фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») одним з напрямів розвитку міста вказали будівництво сміттєсортувального (сміттєпереробного) заводу. Тільки кожна з партій називає це по-різному: «пошук інвесторів», «будівництво», «Ініціювання будівництва».

Усі чотири партії намагатимуться розвивати економіку, сприяти озелененню міста та впроваджувати енергоефективні технології та ін.

Політична партія «Поруч» пише, що напрямки стратегії розвитку обирала згідно відповідно до результатів громадського дослідження та аналізу ряду документів розвитку нашого міста та інших міст України та Європи. Стратегічні напрями партіє є узагальненими та позбавлені конкретики. Незрозумілим залишається напрям «Хмельницький – місто активних, здорових та спортивних людей».
Поручч

А от у відповіді депутата Хмельницької міської ради Руслана Афійчука від політичної партії «За конкретні справи» плани таки конкретні. Серед них не тільки будівництво сміттєпереробного заводу, але й відкриття міжнародного аеропорту, створення економічної території, оновлення транспортного парку та ін. Значна увага приділена розвитку спорту.
конкретніПріоритети розвитку міста Хмельницького від ВО «Свобода»  розписані пунктами та підпунктами. Окремі положення уже виконані, або ж знаходяться у стадії впровадження. Так, партія вважає за необхідне зробити владу відкритою та прозорою, розробити стратегію міста, реформувати громадський транспорт, вирішити питання з забудовами, ЖКГ та ін.
ВО.Свобода

Детальний план стратегічного розвитку нашого міста також надала й партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Фракція працюватиме над питаннями містобудування, інвестиційним розвитком міста, створюватиме умови для розвитку бізнесу, боротися з корупцією, підтримувати учасників АТО та їх родини, працювати над збереженням довкілля, займатиметься питанням енергозбереженості та відкритістю формування відкритого бюджету міста.
Порошенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#партії #фракції #стратегія #розвиток #Хмельницький #влада #Чесно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...