11:00
24 липня
Днями хмельницьких вогнеборців повідомили про пожежу в житловому будинку.
Пожежа сталася 5 березня о 10:53 у будинку, який знаходиться на вулиці Підгірній у Хмельницькому.
«До місця виклику негайно прибули рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону у складі восьми чоловік на двох автоцистернах. Пожежу площею 9 кв. м було локалізовано о 11:02 та ліквідовано о 11:04. Внаслідок пожежі пошкоджено диван, шафу та речі домашнього вжитку», – йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Рятувальники наголошують на тому, що ймовірною причиною пожежі стало те, що господар не загасив недопалок та пішов у свої справах. Під час пожежі ніхто не постраждав.