• Хмельницькі дзюдоїсти здобули два «срібла» на Міжнародних змаганнях
10:43, 8 березня 2016 р.

Хмельницькі дзюдоїсти здобули два «срібла» на Міжнародних змаганнях

Цього року турнір «Київська весна» зібрав більше 800 дзюдоїстів з України, Молдови та Білорусі. Спортсмени з Хмельниччини гідно представили нашу область та здобули дві «срібних» медалі.

Цьогорічні змагання приголомшували кількістю учасників, тому й кількість тате тім було збільшено до 6. Турнір проходив у чотирьох вікових категоріях: до 16 років, до 14 років, до 12 років та до 10 років.

Наші юні спортсмени стати віце-чемпіонами серед юнаків 2003-2004 року народження. Так, Ерік Козицький з Дунаєвець у ваговій категорії «до 47 кг» дійшов до фіналу, де поступився Станіславу Рибіну із Кіровоградської області.

Хмельничанин Богдан Кропивницький у ваговій категорії «до 50 кг» також став «срібним» призером. У фіналі він поступився Микиті Маркечку з Харкова.