• Головна
  • Хмельницькі публіцисти уже можуть надсилати свої твори на конкурс імені І. Франка
09:00, 13 березня 2016 р.

Хмельницькі публіцисти уже можуть надсилати свої твори на конкурс імені І. Франка

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголосив прийом публіцистичних творів на  здобуття премії імені Івана Франка. Роботи приймаються з 1 березня до 1 травня 2016 у галузі інформаційної діяльності.

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня.
Умови конкурсу: для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті нараду, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства. Приймаються твори, які були опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення. На здобуття Премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб. Важливо, що одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома і більше творами.

Потрібно подати: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорта.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення та радіомовлення України з поміткою (на здобуття Премії Івана Франка в галузі інформаційної діяльності). Телефон для довідок: (044) 278-86-96. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #Франко #публіцистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...