• Головна
  • Транспортна реформа потребує поступових кроків, – переконана влада Хмельницького
15:18, 11 березня 2016 р.

Транспортна реформа потребує поступових кроків, – переконана влада Хмельницького

Влада міста відповіла на електронну петицію про проведення транспортної реформи. Переконують, що основним завданням міської влади на сьогоднішній день є організація пасажирських перевезень мешканців та гостей міста, покращення умов обслуговування на міських тролейбусних та автобусних маршрутах, задоволення потреб громадян та вдосконалення маршрутної мережі. Намітили план дій, який підготує місто до транспортної реформи.

Стала мережа, яка  була затверджена ще в листопаді 2011 року, враховуючи факт розбудови міста, потребує удосконалення та відповідного реагування. Говорять про помітні зрушення у транспортному питанні. Так, до позитиву зараховують впровадження нічних тролейбусів та появу нового автобусного маршруту № 56 «Отрадне – Ракове». Також проводиться робота щодо формування графіків руху, які найближчим часом будуть розміщені на сайті міської ради.

Крім цього, управління транспорту зініціювало проведення обстеження пасажиропотоків та створення робочої групи.  Метою якого є: дослідження основних напрямків потоку пасажирів, вивчення попиту користування громадським транспортом пасажирів пільгових категорій громадян та низки інших питань.

Основним формуванням нової транспортної мережі планується:

1. На основних напрямках руху пасажирів забезпечити роботу електротранспорту та автобусів великої місткості.
2. На всіх маршрутах громадського транспорту забезпечити роботу певної кількості транспортних засобів, які пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, графіки роботи яких планується довести до всіх потребуючих, при необхідності, через управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.
3. Під час формування автобусних маршрутів перевагу надавати сучасним транспортним засобам середньої пасажиромісткості.
4. Автобусами малої пасажиромісткості максимально забезпечити пасажирів, які живуть у віддалених мікрорайонах міста, адже пасажиропотік не завжди відповідає класу транспортного засобу.
5. Відповідно до ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» до участі у конкурсі не допускатимуться перевізники, які передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.
6. Запровадження автобусних маршрутів, які працюють в експресному маршруті, що надасть певній категорій громадян можливість швидше та якісніше добиратись до бажаного місця.

Вказані вимоги вже доведені до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування в місті. Виконання запланованих заходів забезпечить готовність міста для проведення транспортної реформи без створення будь-яких незручностей для гостей та жителів міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #петиція #реформа #ХМР
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...