• Головна
  • У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео)
13:00, 11 березня 2016 р.

У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео)

Сьогодні відбулося вступне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького. Під головуванням міського голови Олександра Симчишина та за участі незалежного експерта-консультанта зі стратегічного планування Володимира Проскурніна разом з членами групи відбулося ознайомлення з питаннями стратегії, розвитку, мети та бачення міста.
«Ми довго думали на який час ми будемо планувати стратегію чи це буде «п’ятирічка», чи сім років, чи десять. Було визначено, що стратегію розроблятимемо до 2025 року. У нас буде досить достатньо часу. За практикою, більшість міст й беруть такий термін, – розповідає Олександр Сергійович. – Ми спробували зробити так щоб представники з усіх сфер міста були представлені у робочій групі».
У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео) (фото) - фото 1
До її складу увійшли  фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, представники бізнес-середовища, наукового та громадського сектору.
У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео) (фото) - фото 1
До наступного засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького будуть проведені опитування громади та підприємців. Відповіді про те, яким вони бачать місто в подальшому, чого не вистачає і що треба змінити будуть враховані для формування стратегічного документу. Ще один тип аудиторії, яку опитуватимуть – це депутати, політики та посадовці. Для кожної категорії будуть розроблені відповідні анкети. Усі зібрані матеріали будуть впливати на розробку Стратегії розвитку міста Хмельницького.
У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео) (фото) - фото 1У Хмельницькому почали думати, як розробляти Стратегію розвитку міста (Фото, Відео) (фото) - фото 1
Наступну зустріч робочої групи запланували організувати приблизно через 1,5 місяці. Уже тоді складуть місію міста та бачення.
Враховуватимуть також зв’язок з минулим, унікальність міста, брендом та обов’язками людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #стратегія #розвиток міста #Симчишин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...