• Головна
  • Закінчено будівництво новозбудованої ділянки Чернелівського водогону (Фото)
12:13, 13 березня 2016 р.

Закінчено будівництво новозбудованої ділянки Чернелівського водогону (Фото)

Керівництво МКП «Хмельницькводоканал» та ТОВ «Будівельний Альянс Груп» презентували новозбудовану ділянку Чернелівського водогону.  На захід завітали міський голова Олександр Симчишин разом з заступником  Анатолієм Нестеруком.  
Нова ділянка водогону (3,2 км склопластикових труб GRP діаметром 1000 мм, довжиною 12 м і 6 м) дозволить уникнути проблеми швидкого замулювання і корозії трубопроводів та зберігатиме якість питної води.
Будівництво було закінчено ще 25 грудня, а новозбудовану ділянку введено в роботу 11 березня. 
«Два тижні тому на водогоні була серйозна аварія, але збудована друга нитка Чернелівки дозволила не відчути місту цієї аварії, яка б раніше позбавила громаду води на 2-3 дні. Завдячуючи 15 км альтернативної гілки містяни жодних проблем не відчули», – розповідає Олександр Сергійович.
_-d2oNRi84g
Продовження будівництва другої черги Чернелівського водогону є пріоритетним завданням для МКП «Хмельницькводоканал». Нагадаємо, що Чернелівський водозабір забезпечує Хмельницький на 95% потреб у воді від його загального водоспоживання, тобто є домінуючим. Тому від будівництва другої черги напряму залежить кількість аварійних ситуацій, яких з кожним роком стає все менше.
2 листопада, за результатами тендеру, право на ведення робіт з будівництва другої черги отримало ТОВ «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький). МКП «Хмельницькводоканал» уклало з товариством угоду на продовження будівництва запланованої частини другої черги водогону за 32 млн 312 тис грн для будівництва 3,2 км. Кошти було виділено з державного і міського бюджетів на загальну суму 42 607 000 грн. Зекономлені гроші були повернені до бюджету.
Закінчено будівництво новозбудованої ділянки Чернелівського водогону (Фото) (фото) - фото 1
«Роботи по Чернелівському водогоні не пройшли даремно, адже вода, яку ми відбираємо з артезіанської свердловини, має значно кращі та вищі показники якості, аніж з відкритих джерел. Завдяки цим 15 км ділянки ми отримуємо економію в 2 млн грн щомісяця», – розповідає директор МКП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #Чернелівка #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...