• Головна
  • В. о. голови Хмельницької ОДА за рівнем зарплати на 7 позиції серед голів облдержадміністрацій (Інфографіка)
11:34, 14 березня 2016 р.

В. о. голови Хмельницької ОДА за рівнем зарплати на 7 позиції серед голів облдержадміністрацій (Інфографіка)

Українські Новини склали рейтинг голів облдержадміністрацій, які отримали найбільше і найменше грошей за службу державі в січні 2016 року. Виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Василь Процюк заробив 13 345 гривень. Надбавки у Хмельницького голови більші, ніж оклад. І серед усіх голів ОДА має 7 позицію за рівнем найбільшої заробітної плати. 

В. о. голови Хмельницької ОДА за рівнем зарплати на 7 позиції серед голів облдержадміністрацій (Інфографіка) (фото) - фото 1

Примітними є кількість надбавок, які нараховують головам щомісяця. Так, багато хто отримує додаткові кошти за науковий ступінь; допуск до документів, що становлять державну таємницю; за ранг державного службовця, за вислугу років та за невикористані дні відпустки. У деяких також є і надбавка за почесне звання та інтенсивність виконання роботи.

За даними Українських новин, найбільше заробив за січень 2016 року голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій - 15 834,82 гривні. З цієї суми посадовий оклад Коровія склав всього 4 543,16 гривні.

А у Хмельницькому виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Василь Процюк заробив у січні 13 345 гривень. Надбавки у Василя Васильовича перевищили оклад. 5 810 гривень – оклад, а надбавки – 7 535 гривень.

Найдешевше обійшлися державі голови Житомирської та Закарпатської області Сергій Машковський і Геннадій Москаль  – 6 640 гривень. Така сума у них через те, що надбавок ті не мають.

В. о. голови Хмельницької ОДА за рівнем зарплати на 7 позиції серед голів облдержадміністрацій (Інфографіка) (фото) - фото 2

В. о. голови Хмельницької ОДА за рівнем зарплати на 7 позиції серед голів облдержадміністрацій (Інфографіка) (фото) - фото 2

В середньому кожен губернатор обійшовся державі в 11 з половиною тисяч гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #заробітна плата #Процюк #голова ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...