• Головна
  • Роботодавці Хмельниччини спрямували майже 400 млн грн на «соціалку»
16:43, 14 березня 2016 р.

Роботодавці Хмельниччини спрямували майже 400 млн грн на «соціалку»

З початку цього року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 391,5 млн грн.  Виконання індикативних показників забезпечено на 100,6 %. Перевиконання склало 2,2 млн грн.
ЄСВ, перерахована до державних соціальних фондів у поточному році, менша на 100 млн грн у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
У фіскальній службі області пояснюють такий спад змінами до Податкового кодексу України, а особливо змінами в адмініструванні ЄСВ, які суттєво зменшили навантаження на фонд зарплат.
Так, для роботодавців знижено середню ставку нарахованого до сплати єдиного соціального внеску із 41% до 22% для всіх платників. Окрім того, скасовано відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6%.
«Зекономлені внаслідок такої новації кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення зарплат найманим працівникам, а у бюджет, у якості часткової компенсації за втрачене ЄСВ, надійде податок на доходи фізичних осіб. Адже послаблення податкового навантаження на фонд оплати праці покликано, передусім, стимулювати роботодавця та спонукати до реального виведення заробітних плат із «тіні», що позитивно позначитися соціальній захищеності працюючих», – прокоментував керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соціалка #єдиний соціальний внесок #Україна #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...