• Головна
  • Україна зробила крок до моторошного передбачення Влада Росса
15:50, 16 березня 2016 р.

Україна зробила крок до моторошного передбачення Влада Росса

Атомники готуються використовувати свої енергоблоки для покриття піків споживання електроенергії в ранкові та вечірні години, а вночі диспетчери вручну знижуватимуть навантаження ядерних реакторів.

Про це в статті «Два експерименти атомної енергетики: які наслідки чекають на Україну?» пише «Дзеркало тижня», передає «АиФ».

На думку експертів, експерименти з маневруванням енергоблоками атомних станції загрожують жителям України техногенною катастрофою.

Так, експерт з питань енергетики Андрій Герус стверджує, що спроектовані за радянських часів реактори, які сьогодні експлуатує компанія «Енергоатом», технічно не пристосовані до різкої й кількаразової зміни потужності.

«Маневрувати у нас може або гідроенергетика, або теплова генерація. «Енергоатом» має працювати рівним графіком і вдень, і вночі, і ця система не налаштована, щоб маневрувати енергоблоками. Власне, АЕС працюють рівним графіком із міркувань безпеки», - пояснює експерт.

Саме маневрування пропонується проводити реакторами, в яких використовується тепловиділяючі збірки американської компанії «Вестінгауз». Цей вид непроектного палива вже в цьому році надійде на три блоки Южноукраїнської та Запорізької атомних станцій. Хоча, як стверджують експерти, конструктивні недоліки тепловиділяючих збірок «Вестінгауз» призводили до порушень у роботі реакторів.

«Із паливом, яке постачав «Вестінгауз», були проблеми, - каже Василь Котко, президент Всеукраїнської громадської організаці «Енергетична асоціація України». - Наприклад, від високої температури в реакторі тепловиділяючі збірки зазнавали деформації, і системи управління захистом «заїдали».

Примітно, що саме Південноукраїнська атомна станція фігурує в прогнозах провідного астролога давньоарійської традиції Влада Росса. Так, напередодні 2015 року він попереджав, що Южноукраїнська АЕС є найнебезпечнішим місцем. «Не дай Боже, її захоплять або станеться який-небудь викид, - ділився побоюваннями астролог. - Будемо сподіватися, що Чорнобиль у менших масштабах не повториться». Напередодні 2016 року Влад Росс узагалі запропонував закрити АЕС, оскільки «можуть бути всякі екстремальні ситуації».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...