11:00
24 липня
На "Співочому полі" вже тривалий час знаходяться металеві конструкції, які належать «Епіцентру» нардепа Олександра Гереги. Проблема вже тривалий час на слуху, але ніяких зрушень, зокрема металу з території, так і немає. Тому постало навіть питання про вирішення у судовому порядку.
«Ми вже лист навіть власнику написали», – сказав Олександр Симчишин.
Депутати міської ради партії «За конкретні справи», засновником якої є саме пан Герега, випросили у голови місяць часу на вирішення цього питання. «На протязі місяця, до наступної сесії, ми спробуємо вирішити це питання», – сказав Руслан Афійчук.
Тож відстрочку таки отримали, а міський голова сказав, що це «останнє китайське попередження».