• Головна
  • На Хмельниччині заведено 11 справ за операції з компаніями офшорних зон
09:04, 17 березня 2016 р.

На Хмельниччині заведено 11 справ за операції з компаніями офшорних зон

Від початку року працівники Хмельницької митниці ДФС завели 11 справ про порушення митних правил на суму 1,1 мільйона гривень. Найбільше правопорушення становлять транспортні засоби та килимові вироби.

Як зазначає прес-служба фіскальників, характерними видами порушень митного законодавства, які виявлялися митницею, були дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру ; переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Крім того, відомо про 3 запити до митних органів іноземних держав. За інформацією, що надійшла з митних органів іноземних країн заведено 2 протоколи про порушення митних правил на суму понад 1 мільйон гривень.

«Загалом організація діяльності в напрямку протидії митним правопорушенням спрямована на досягнення конкретних практичних результатів у виявленні й припиненні порушень законодавства. Передусім відділом боротьби з митними правопорушеннями акцентовано увагу на перевірках щодо законності вивезення лісоматеріалів та зовнішньоекономічних операціях, учасниками яких виступають компанії, зареєстровані в офшорних зонах  або країнах з пільговим оподаткуванням», –  сказав начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #митниця #офшорні зони
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...