• Головна
  • У Хмельницькому з'явилося нове управління
11:29, 17 березня 2016 р.

У Хмельницькому з'явилося нове управління

Відтепер діятиме управління з питань реєстрації, раніше це був відділ державної реєстрації Хмельницької міської ради. Це рішення на сесії 16 березня підтримали депутати. 

Головною метою діяльності нового управління є забезпечення виконання покладених на місцеве самоврядування повноважень щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації місця проживання.

У межах повноважень Управління здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб у межах міста Хмельницького. 
Проводить державну реєстрацію змін до установчих документів юридичних осіб та державну реєстрацію зміни імені, прізвища, по-батькові або місця знаходження фізичної особи-підприємця.
Також видає довідки встановленого зразка про склад сім'ї та реєстрацію або про зняття з реєстрації місця проживання тощо.

Нагадаємо, держава поклала на місцеві органи самоврядування нові функції. Раніше у структурі виконавчого комітету був відповідний відділ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління #міська рада #реєстрація #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...