• Головна
  • 20 провідним хмельницьким діячам та викладачам призначили персональні стипендії
13:45, 17 березня 2016 р.

20 провідним хмельницьким діячам та викладачам призначили персональні стипендії

На вчорашній сесії хмельницької міської ради було вирішено призначити персональні стипендії для провідних митців та викладачів шкіл естетичного виховання нашого міста.
Відповідні стипендії призначені на 2016 рік.
«14 людей – це викладачі тих дітей, які отримали персональні стипендії, та 6 митців, – розповідає начальник управління культури та туризму Артем Ромасюков. – Цих людей обрала спеціальна комісія».

Так, персональні стипендії отримають:
1. Андрушко Ігор Олександрович – викладач хореографічного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв.
2. Барабаш Марія Владиславівна – викладач декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
3. Боярчук Світлана Геннадіївна – викладач образотворчого мистецтва Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
4. Бухта Парасковія Василівна – керівник дитячого зразкового хору «Подільські солов’ї» Хмельницької дитячої музичної школи № 1 ім. М. Мозгового.
5. Вдовіна Оксана Романівна – викладач класу бандури Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
6. Євгеньєва Лідія Андріївна – викладач класу сольного естрадного співу Хмельницької дитячої школи мистецтв.
7. Карачковська Інна Славівна – керівник зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Калина» Центру національного виховання учнівської молоді.
8. Килимник Тетяна Євгеніївна –  викладач класу академічного співу Хмельницької дитячої музичної школи № 2.
9. Кондрико Сергій Іванович – керівник народного аматорського ансамблю танцю «Успіх» Хмельницького міського будинку культури.
10. Лежанська Олена Володимирівна – викладач театрального відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв.
11. Луценко Ольга Едуардівна – викладач класу віолончелі Хмельницької дитячої музичної школи № 1 ім. М. Мозгового.
12. Павлова Неллі Миколаївна – член Національної спілки художників України.
13. Петрина Володимир Іванович –  керівник народного аматорського ансамблю танцю «Веселка» Хмельницького міського будинку культури.
14. Сіренька Надія Андріївна – викладач декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
15. Сніцар Зоя Юріївна – викладач декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».              
16. Тітов Анатолій Григорович – викладач театрального відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв.
17. Прохніцький Ігор Миколайович – викладач класу духових інструментів Хмельницької дитячої музичної школи  № 2.
18. Прохніцька Олена Олександрівна –  викладач класу фортепіано Хмельницької дитячої  музичної школи № 2.
19. Чернюк Роман Андрійович – диригент Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру.
20. Шенькарук Юлія Юріївна – викладач хореографічного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #влада #стипендія #Хмельницький #провідні діячі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...