![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
12:15, 17 березня 2016 р.
Хмельницьких дітей початкової школи надалі харчуватимуть безкоштовно
Учнів 1-4 класів та 5-11 з числа малозабезпечених сімей загальноосвітніх шкіл міста надалі безоплатно харчуватимуть. Також спростили процедуру для дітей учасників АТО, тепер не потрібно кожні 6 місяців надавати довідку.
Зважаючи на те, що є постанова Кабміну на відміну фінансування, має бути рішення міської ради про те, що учнів продовжують харчувати за кошти міського бюджету. І таке рішення уже є.
Крім того, спростили процедуру для дітей учасників АТО. Тепер не потрібно кожних півроку приносити довідку, про те, що батько є учасником АТО. Харчування буде безстроковим.
Міський голова прокоментував таке рішення: «Потрібно надати можливість дитині безкоштовно харчуватися, бо були випадки, коли 6-місячний термін закінчився, до дитини звертаються: «давай довідку» – довідки немає, бо тато та на війні. Тож виходило якраз, що тих, хто в штабах є можливість харчувати, а тих, хто на війні – немає», – сказав Олександр Симчишин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
12:56, 21 липня
23
11:24, 23 липня
7
live comments feed...