
відповідь на петицію
10:43, 23 березня 2016 р.
На створення та ремонт спортивних майданчиків міська влада у 2016 році виділила майже 4 млн грн
відповідь на петицію
3 лютого до Єдиної системи місцевих петицій надійшло звернення про створення у місті мережі безкоштовних спортивних майданчиків з тренажерами. Ця петиція набрала більш ніж необхідну кількість голосів – 531 (необхідно 500). Днями з’явилася відповідь влади на електронну петицію.
У самій петиції мова йшла про створення системи спортивних майданчиків для того щоб забрати молодь з дворів.
Відповідь влади досить змістовна. Зокрема у ній наголошується на тому, що збільшення кількості спортивних майданчиків відбувається і сьогодні. У місті на пришкільних, прибудинкових територіях, у місцях масового відпочинку мешканців, в дитячо-юнацьких спортивних школах створено 228 площинних спортивних споруд. Серед них 40 майданчиків з тренажерним обладнанням, 17 тенісних кортів, 12 футбольних полів та 159 інших ігрових майданчиків.
Цього року для розвитку мережі спортивних ігрових майданчиків зі штучним покриттям 42x22м з міського бюджету було виділено 2,8 млн грн. Такі спортивні майданчики знаходитимуться на території навчально-виховного об’єднання №28, навчально-виховних комплексів №9 та №7.
Також у 2016 року планують облаштувати 12 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням. Для цього було виділено 575 тис грн. Проведуть також ремонтні роботи з відновлення трав’яного покрову футбольного поля «Локомотив». Відповідні роботи обійдуться міській казні у 300 тис грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
Вчора
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
15:23
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
14:11, 21 квітня
11:27, 21 квітня
15:25, 27 квітня
23:52, 21 квітня
9
16:00, 22 квітня