• Головна
  • По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото)
14:23, 23 березня 2016 р.

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото)

Сьогодні, 23 березня, відбулося друге судове засідання з приводу будівництва бази відпочинку, яке здійснює  ПП «Ультрасервіс» на березі Південного Бугу. Було залучено ще одну сторону процесу – представників ДАБІ. Крім того, міська рада подала клопотання про те, щоб саме суд здійснив перевірку об’єкта. 

Нагадаємо, у справі позивачем виступає  Хмельницька міська рада, яка вимагає  знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва бази відпочинку по вул. Нижньо Береговій 2/4Б.

На сьогоднішньому засіданні було залучено ще третю сторону – Державну архітектурно-будівельну інспекцію України в особі Олександра Думарецького. Який повідомив, що установа підтримує позов повністю. Крім того, сказав, що на територію об’єкта інспекторів ДАБІ не пустили. «В рамках перевірки були здійснені 3 рази виїзд на об’єкт і всі три рази нас, як державний орган, було не допущено і не надано ніяких документів. Відповідно було зроблено висновки та накладено штрафи за не допуск на об’єкт», – повідомив Олександр Думарецький.

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 1

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 1

Позивач, тобто міська рада, подала клопотання до суду, щоб ті здійснили перевірку і дослідити речові докази. Позивач аргументувала так: «Оскільки у нас відсутні акти ДАБК, бо тільки вони можуть зафіксувати акти незаконного будівництва. Через те, що інспекторів, посадових осіб не підпускають до об’єкта, тому вважаємо за необхідне оглянути даний речовий доказ, а саме – незаконне будівництво на місці його знаходження».

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 2

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 2

При чому міська рада вимагає, щоб огляд здійснювався у присутності всіх сторін. У такому клопотанні суддя відмовив і сказав до позивача: «Ви щойно сказали, що ви вважаєте, що це – самочинне будівництво, оскільки об’єкт будується на земельній ділянці, яка була відведена не для цієї мети, – сказав суддя. – То що ми маємо тоді оглянути? Вам, напевно, потрібно встановити, що ділянка не для цієї мети, а не те, що там щось будується. Ніхто не спростовує факту, що там щось будується».

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 3

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 3

Підтримує у позові міську раду і прокуратура. На засідання прокурор надала біржову угоду, яка і стала основою для видання міською радою рішення про оренду земельної ділянки. Угода датується травнем 2011 року. Згідно з якою «Хмельницький молочний завод» продав ПП «Ультрасервіс» незавершене будівництво бази відпочинку літнього торгівельного майданчику. Прокурор сказала: «Фактично земельну ділянку в оренду вони отримали під фундамент і бетонні плити». І повідомила, що клопотання про обстеження буде доцільним, оскільки можна буде звірити що придбалося і що є зараз.

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 4

По будівництву бази відпочинку у Хмельницькому суд крапки так і не поставив (Фото) (фото) - фото 4

Відповідач – адвокат ПП «Ультрасервіс» Валентин Лучковський і далі відстоював позицію, що у підприємства є усі необхідні документи, які дозволяють здійснення будівництва. Апелював до міської ради, що це не проблеми «Ультрасервіса», що саме міська рада свого часу надала землю і дозволила будівництво.
На такі аргументи адвоката «Ультрасервіс» громадськість, якої в залі було чимало, вигукувала про Януковича, колишню владу, продажність системи тощо.

У сьогоднішньому засіданні конструктиву було мало, тому й було вирішено вивчати надані матеріали. А наступне судове засідання призначили на 19 квітня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #міська рада #будівництво #"Ультрасервіс"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...