• Головна
  • Хмельницький отримав 10 млн. грн. кредиту від NEFCO по програмі «Енергозбереження»
16:44, 23 березня 2016 р.

Хмельницький отримав 10 млн. грн. кредиту від NEFCO по програмі «Енергозбереження»

Завдяки кредиту у 10 мільйонів гривень та гранту у сумі 5 мільйонів планується проведення комплексної термодернізації п’яти бюджетних закладів.

Про таке позитивне рішення кредитного комітету NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) на отримання пільгового кредиту по програмі «Енергозбереження» повідомили у Міськраді. Крім 10 мільйонів від  NEFCO, ще надано грантову допомогу по Програмі співфінансування від Фонду Східноєвропейського  партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонду Е5Р) у розмірі 5 мільйонів гривень. Співфінансування проекту з міського бюджету  передбачено у розмірі 1,7 мільйонів гривень. 

Відомо, що підготовлено заявку на проведення комплексної термодернізації  бюджетних будівель ДНЗ №26, ДНЗ № 29, ДНЗ №54, СЗОШ №14, НВК №2 та подано на розгляд кредитного комітету NEFCO. Проектом передбачається встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна існуючого внутрішнього та зовнішнього освітлення на енергозберігаюче (світлодіодне), утеплення фасаду будівель, ремонт покрівлі, заміна вікон та  впровадження інших енергоефективних заходів.

«Це перше подібне рішення за багато років, оскільки до цього міжнародні організації відмовлялись працювати з Хмельницьким через відсутність "грантової" історії. Тепер залишається погодження з Мінфіном», – сказав заступник міського голови Володимир Гончарук.

   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кредит #енергозбереження #гроші #ХМР
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...