• Головна
  • У Хмельницькому 600 малозабезпечених мешканців отримали продуктові набори
11:29, 24 березня 2016 р.

У Хмельницькому 600 малозабезпечених мешканців отримали продуктові набори

У Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щоденно видають продуктові набори за рахунок коштів з міського бюджету. До них входять крупи, олія, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Уже 600 малозабезпечених хмельничан отримали свої набори.
У першу чергу гуманітарні набори видаються одиноким громадянам, дохід яких не перевищує 1300 грн на місяць. Також їх можуть отримати важкохворі, які потребують довготривалого і вартісного лікування.
Видача продуктових наборів відбувається відповідно до нової програми «Піклування» в місті Хмельницькому на 2012-2016 роки, яким передбачено виділення коштів у сумі 600 тис грн Хмельницькому міському центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для забезпечення продовольчими пайками малозахищених жителів міста та осіб, які перебувають у складних життєвих ситуаціях. Зміни до програми були ухвалені на сесії міської ради.
Було також вирішено виділити 400 тис грн для забезпечення  індивідуальними засобами особистої гігієни (підгузниками, пелюшками тощо) інвалідів з числа малозахищених жителів міста та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Щоб отримати таку допомогу, малозабезпечені мешканці міста, або люди, які потребують довготривалого лікування,  мають звернутися із заявою до Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування і надати документи, які підтверджують складну життєву ситуацію.
Заяви приймаються щодня, крім вихідних з 8:00 до 16:30.
Телефони для довідок: 63-23-37, 63-03-64.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соціальна допомога #продуктові набори #допомога #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...