• Головна
  • На Хмельницькій АЕС впровадять проект поліпшення захисту
16:07, 28 березня 2016 р.

На Хмельницькій АЕС впровадять проект поліпшення захисту

Для безпеки стратегічного об’єкта в сучасних умовах на Хмельницькій АЕС впровадять проект з модернізації фізичного захисту першого енергоблока та створення центрального пульту охорони фіззахисту станції.
Фінансування проекту відбуватиметься за рахунок коштів Енергоатома. Так, проводиться відповідна робота щодо залучення іноземних інвестицій для приведення системи фізичного захисту АЕС до вимог кращих світових стандартів.
Ще у листопаді 2015 року Хмельницьку АЕС відвідали представники Регулюючого органу з радіаційної безпеки Швеції та Норвегії. Можливо, вони стануть інвесторами даних проектів.
Заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олег Редзинця розповів, що розглядаються також й інші варіанти інвестування.
Наразі триває будівництво центрального пульту охорони фіззахисту, найближчим часом розпочнуться внутрішні роботи.
З 2014 року на Хмельницькій АЕС, так само як і на інших АЕС України, діє посилений режим охорони та забезпечення фіззахисту ядерного об’єкта.
Охорону стратегічного підприємства здійснює військова частина Національної гвардії України. Особовий склад частини забезпечений необхідними спецзасобами для виконання поставлених завдань. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ХАЕС #Хмельницький #електростанція #безпека #Енергоатом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...