• Головна
  • Оновлені зупинки транспорту в Хмельницькому будуть тоді, коли знайдуться інвестори
17:56, 28 березня 2016 р.

Оновлені зупинки транспорту в Хмельницькому будуть тоді, коли знайдуться інвестори

Ще у кінці січня на сайті єдиної системи місцевих петицій з’явилася петиція про встановлення оновлених зупинок громадського транспорту. Її підписало 530 чоловік (достатньо 500). Днями петиція отримала відповідь.
Прохання були розглянуті та взяті до уваги. Та виконати такі роботи потребують великого обсягу коштів.
Управління транспорту та зв’язку проводять заходи з пошуку інвесторів.
Відповідно до укладених з комунальним підприємством з організації роботи міського пасажирського транспорту договорів на розміщення реклами на зупинках громадського транспорту, протягом 2015-2016 pоків проведені роботи з ремонту конструкцій павільйонів для очікування пасажирами громадського транспорту та розміщено рекламні носії однієї з служб таксі.
Згідно з рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 24.09.2015 року № 684 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Комфортбуд-2» на влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту без встановлення торговельного павільйону на вулиці Зарічанській, зупинка «Думка», вказаному суб’єкту господарювання надано дозвіл на влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту площею 25 м2 на умові благоустрою прилеглої території.
Товариство «Шеллі» проводять роботи з виготовлення 2-х павільйонів (в обидва напрямки) для очікування транспорту, які в подальшому, будуть розміщені на зупинках на вулиці Тернопільській (в районі аквапарку).
На виробничій нараді за участю всіх перевізників, яка відбулась на початку березня цього року вирішили також оновити графіки руху за одним шаблоном.
Вони будуть розміщені на офіційному сайті міської ради, а пізніше й встановлені на центральних зупинках інформаційних панелей (не електронних) з розкладами руху громадського транспорту. 
Розглядається також можливість встановлення інформаційних панелей з графіком руху тролейбусів. Але після проведення повного комплексу робіт з обладнання системою GPS-навігації електротранспорту. На це були виділені кошти з міського бюджету. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зупинка #оновлена #електронна #Хмельницький #транспорт #петиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...