• Головна
  • Збірна хмельницьких тхеквондистів виборола перемогу на міжнародних змаганнях (Фото)
14:40, 29 березня 2016 р.

Днями у Львові завершився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Ukraine Open Cup».
Більше 250 спортсменів з 19 країн світу боролися за найвищі нагороди. Команда Хмельницької області отримала впевнену перемогу в загальнокомандному заліку серед жінок.
Софія Сікорська здобула «золото» у ваговій категорії «41 кг» серед кадетів. Андрій Данилков здобув «бронзу» у ваговій категорії «55 кг» серед юніорів. Обоє спортсменів є вихованцями Хмельницької ДЮСШ №3. Підготували спортсменів тренери – викладачі Сергій і Наталія Пісоцькі.
Також золоту нагороду виборола Софія Хобтар. Олена Мельник здобула бронзову медаль. Досягення дали можливість потрапити до складу збірної команди України та захищати честь країни на чемпіонаті Європи, який відбудеться 19-22 травня у Швейцарії. Підготували спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ «Юність» Людвіг Пухальський і Тетяна Кокідько.
Тхеквондист Ростислав Левицький посів друге місце на цих змаганнях. Його тренером є Сергій Мостіпака також з цієї спортивної школи.
Збірна хмельницьких тхеквондистів виборола перемогу на міжнародних змаганнях (Фото) (фото) - фото 1Після закінчення змагань спортсмени залишаються на дводенний всеукраїнський спаринговий збір з тхеквондо ВТФ серед кадетів, юніорів та дорослих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію