• Головна
  • Прокурора Хмельницької області назвали другом «діамантових прокурорів» та пропонували відкликати свій підпис (Фото, Відео)
16:30, 31 березня 2016 р.

Прокурора Хмельницької області назвали другом «діамантових прокурорів» та пропонували відкликати свій підпис (Фото, Відео)

Учора, 30 березня, під стінами адміністративної будівлі Хмельницької обласної прокуратури була проведена акція протесту з приводу справи «діамантових прокурорів». Активісти вимагати отримати відповіді від облпрокурора та просили офіційно відкликати свій підпис від колективного звернення Віктору Шокіну.
Акцію організували представники ГО «Хмельницький автомайдан» на чолі з керівником Вікторією Середюк та окремі активістами, представники політичних та громадських сил. Під двері прокуратори області активісти поставили «коштовності» та «чемодан з натуральної шкіри» – «це те, чого варта наша прокуратура», – переконували протестуючі.
Прокурора Хмельницької області назвали другом «діамантових прокурорів» та пропонували відкликати свій підпис (Фото, Відео) (фото) - фото 1
«Ці дії не лише ставлять під сумнів проведення реальних реформ в органах прокуратури, але й підтверджує причетність до розпалювання справи «Діамантових прокурорів», – прокоментувала ситуацію активістка акції Вікторія Сердюк. – Громадськість хмельницької області вимагає офіційно відкликати свій підпис під листом зверненням щодо звільнення Давіда Сакварелідзе, пояснити публічно причини підписання вищевказаного звернення, проведення реформ у прокуратурі з залученням громадського сектору… та переобрання членів громадської ради за принципом прозорості та публічності».
Нагадаємо, що 24 березня на сайті Генпрокуратури з'явились колективне звернення керівників регіональних прокуратур до Віктора Шокіна. Його автори стверджують, що поведінка заступника Генпрокурора, прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе несумісна з його перебуванням на посаді. Відповідне звернення підписав також прокурор Хмельницької області Олег Синишин.
Прокурора Хмельницької області назвали другом «діамантових прокурорів» та пропонували відкликати свій підпис (Фото, Відео) (фото) - фото 1Прокурора Хмельницької області назвали другом «діамантових прокурорів» та пропонували відкликати свій підпис (Фото, Відео) (фото) - фото 1
Проте зустрітися з прокурором активістам не вдалося. Він перебував у службовому відрядженні в одному із районів області. Тому до протестуючих вийшов заступник прокурора та начальник відділу зв’язків з громадськістю.
Чому обласний прокурор не відмовився підписувати заяву та не показав приклад чесних прокурорів – це ще одне питання, яке тривожило організаторів акції. У активістів виникало й питання чи не хотіли б всі прокурори областей, які підписали відповідне звернення піти у відставку. (Відео).
Активісти пообіцяли провести повторну акцію протесту в прийомний день облпрокурора. Також просили зателефонувати до Олега Синишина, щоб той уже відреагував на нетипову ситуацію і дав відповіді на усі питання. Але вдалося протестуючим лише зареєструвати звернення та залишити його для Синишина.  
Це була попередня акція активістів. Цією зустріччю вони намагалися порушити цю тему, подивитися яка буде реакція зі сторони влади та громади.
«Ми будемо далі проводити акції у підтримку цієї людини Якщо ця людина буде допомагати розвалювати систему, яка розрушала нашу країну, то ми будемо підтримувати цю людину та добиватися того, щоб її поновили на роботі», – каже Вікторія Сердюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор #діамантовий #Хмельницький #Синишин #Шокін #Сакварелідзе
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...