• Хмельницькі боксери стали фіналістами Міжнародного турніру (Фото)
14:06, 1 квітня 2016 р.

Хмельницькі боксери стали фіналістами Міжнародного турніру (Фото)

Вчора в Миколаєві на Міжнародному Турнірі з боксу, присвяченому 72-й річниці подвигу 68 моряків-десантників відбулися півфінальні двобої. Хмельницьким боксерам вдалося потрапити до фіналу.

Степан Грекул у ваговій категорії «81 кг» впевнено переміг одеського боксера з рахунком «3:0» та пройшов до фіналу змагань.
Грекул2
Максим Боруца у ваговій категорії «91 кг» у важким двобої поступився харківському спортсмену та став «бронзовим» призером турніру.
Боруца2
Уже сьогодні, 1 квітня, пройдуть фінальні двобої. Серед фіналістів престижного Міжнародного Турніру два представника ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницького. Сергій Чайка у ваговій категорії «75 кг» зустрінеться на рингу з представником Полтавської області, а Степан Грекул у ваговій категорії «81 кг» буде змагатися з «господарем» турніру, миколаївським боксером.