У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото)

На зустріч зі студентами Хмельницького університету управління і права приїхав начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива. Очільник з неоднозначною репутацією зустрівся зі студентами, бо саме на них покладає надії. Взагалі риторика зустрічі була приблизно така: ми, дорослі, усе запустили і у всьому винні, а вам, молодим, потрібно бути іншими і кращими. 

У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото) (фото) - фото 1

Він сказав: «Моє завдання – зробити усе, що від мене залежить, щоб це покоління мало можливість виживати в тих умовах, у яких ми його залишимо. Якщо вони будуть сильніші, тверезіші, цілеспрямованіші, то вони зможуть дати наступне більш загартоване покоління».

У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото) (фото) - фото 2
У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото) (фото) - фото 2

Аби наблизити реальність, пан Кива вмикав студентам відеоролики із затриманням наркодилерів, розповідав, що чекає на тих, кого заарештували. Показував людей, які фактично знищили себе наркотиками.

Також хотів добитися у студентів думки з приводу легалізації легких наркотиків, зокрема марихуани. Висловилося не багато, вочевидь, присутність викладачів свою роль теж відіграла, але ті хто говорив, були проти.  

У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото), фото-2
У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото) (фото) - фото 4
У Хмельницькому зі студентами про наркотики говорив Ілля Кива (Фото) (фото) - фото 4

Також неодноразово хаяв владу, зокрема депутатів, за бездіяльність та неприйняття важливих у боротьбі з наркоманією законів. Оскільки зараз наркотики досить доступні, їх можна спокійно замовити в Інтернеті.
«Боротьба добра зі злом, боротьба з наркотиками, корупцією – це вічні питання, які завжди будуть у нашій країні, у нашому суспільстві», – сказав начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України.

наркотики Кива поліція зустріч ХУУП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі