• Головна
  • У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото)
12:16, 4 квітня 2016 р.

У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото)

Вчора в Хмельницькому художньому музеї відбулася презентація фотовиставки «7 життів жінки». Її автором стала відома ведуча і співачка Ольга Горбачова.
Близько сотні хмельничанок різного віку прийшли на захід від відомої українки. Вхід на виставку був безкоштовним.
Фотовиставка зібрала образи жінки в духовному і матеріальному світі. Фотовиставка – це творчий проект Ольги Горбачової з одним з видатних українських фен-фотографів Геннадієм Черномашинцевим. Спочатку ідея виставки була тільки в фотографіях. Співачка зізнається, що фотовиставка є лиш проводом для зібрання, а от причиною стало бажання поділитися правилами успішного життя, тим, як стати жіночною, почати чути свою душу.
У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1
Ольга Горбачова прочитала лекцію про роль жінки в сучасному світі. Розповіла як реалізуватися в суспільстві, знайти любов, поєднувати роботу з сім’ю і саморозвитком. Наводила також приклади з власного життя. Поділилася секретами поєднання різних ролей жінок: господині, коханки, партнера, дружини, матері, особистості та музи.
У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1
Це була двогодинна лекція про життєвоважливий баланс в основних жіночих ролях. У ній Ольга Горбачова використовувала древні знання про 7 енергетичних центрів і розповіла жінкам, як повернутися до своєї істинної природи і розуміти себе.
У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1
Через прості правила життя з якими  Ольга поділилася з хмельничанками, їй вдалося возз’єднати власну сім’ю. Тому вважає своєю жіночою і соціальною місією передати ці знання усім жінкам. 
У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1У Хмельницькому Ольга Горбачова розповіла жінкам, як розуміти себе і свою істинну природу (Фото) (фото) - фото 1
Більше фото у альбомі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #Горбачова #фотовиставка #лекція #жінка #ХМельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...