• Головна
  • Хмельничани підтримують російських окупантів депозитами та страховими платежами
17:21, 4 квітня 2016 р.

Хмельничани підтримують російських окупантів депозитами та страховими платежами

Через два роки після анексії Росією Криму та розв’язання агресивної війни проти України на сході країни, хмельничани продовжують зберігати свої кошти в російських банках та користуватися послугами страхових компаній, фактичними власниками яких є громадяни та юридичні особи Російської Федерації. Тим самим вони фінансують подальшу агресію проти нашої держави. 
Так, на території Хмельницької області діють представництва семи банків з російським капіталом. Серед них ПАТ «Дочірній Банк «Сбербанку Росії», ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «VS Банк», ПАТ «Банк Траст», ПАТ «Альфа-Банк» та викуплений останнім, наприкінці минулого року, в італійської «UniCreditGroup» ПАТ «Укрсоцбанк». При цьому, перші чотири з цих банків мають 100% російського державного капіталу. 
Станом на початок 2016 року мешканцями Хмельницької області у цих фінустановах загалом розміщено майже 1 мільярд гривень у вигляді депозитів. А це свідчить про чималу довіру населення до російського банківського капіталу, який відчуваючи значний дефіцит обігових коштів, викликаний економічними санкціями Євросоюзу та США, заохочує українців чималими відсотками на депозитні вклади. 
У Хмельницькій області продовжують здійснювати свою діяльність представництва чотирьох страхових компаній, фактичними власниками яких є резиденти Російської Федерації. До них належать ПрАТ «СК «Провідна», ПрАТ «СК «Інго Україна», ПрАТ «СК «Альфа Страхування» та ПрАТ «СК «Просто-страхування».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банк #російський #Хмельницький #окупант #депозит #страхування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...