Хмельничани підтримують російських окупантів депозитами та страховими платежами

Через два роки після анексії Росією Криму та розв’язання агресивної війни проти України на сході країни, хмельничани продовжують зберігати свої кошти в російських банках та користуватися послугами страхових компаній, фактичними власниками яких є громадяни та юридичні особи Російської Федерації. Тим самим вони фінансують подальшу агресію проти нашої держави. 
Так, на території Хмельницької області діють представництва семи банків з російським капіталом. Серед них ПАТ «Дочірній Банк «Сбербанку Росії», ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «VS Банк», ПАТ «Банк Траст», ПАТ «Альфа-Банк» та викуплений останнім, наприкінці минулого року, в італійської «UniCreditGroup» ПАТ «Укрсоцбанк». При цьому, перші чотири з цих банків мають 100% російського державного капіталу. 
Станом на початок 2016 року мешканцями Хмельницької області у цих фінустановах загалом розміщено майже 1 мільярд гривень у вигляді депозитів. А це свідчить про чималу довіру населення до російського банківського капіталу, який відчуваючи значний дефіцит обігових коштів, викликаний економічними санкціями Євросоюзу та США, заохочує українців чималими відсотками на депозитні вклади. 
У Хмельницькій області продовжують здійснювати свою діяльність представництва чотирьох страхових компаній, фактичними власниками яких є резиденти Російської Федерації. До них належать ПрАТ «СК «Провідна», ПрАТ «СК «Інго Україна», ПрАТ «СК «Альфа Страхування» та ПрАТ «СК «Просто-страхування».

банк російський Хмельницький окупант депозит страхування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі