• Головна
  • Весняних строкових призовників у АТО не направлятимуть, – заступник військового комісара Хмельницького
важливо
13:18, 7 квітня 2016 р.

Весняних строкових призовників у АТО не направлятимуть, – заступник військового комісара Хмельницького

важливо

За місяць у Хмельницькому розпочинається призов на строкову службу. Триватиме від 5 травня до 30 червня проводитиметься весняний призов громадян на строкову військову службу. Призову підлягають громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть, – запевнив заступник військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Чорноконь. Повідомляють у Хмельницькій міськраді.

Відповідно до Указу Президента від 29 березня 2016 року № 122 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до Збройних сил та інших військових формувань України та звільнення в запас військовослужбовців у 2016 році» з 5 травня до 30 червня проводитиметься весняний призов  громадян на строкову військову службу. Призову підлягають громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 35 в зазначений час із документами, що вказані в повістках.

Вказують, що призовники, які ухиляються від призову на строкову військову службу, будуть внесені до єдиного електронного реєстру обліку призовників та військовозобов’язаних, який об’єднаний з електронною базою Національної поліції та Державної прикордонної служби України. Громадяни, які занесені в Реєстр, будуть обмежені у виїзді за кордон та оформленні будь-яких документів міграційною службою. Таких призовників розшукуватимуть, аби притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗСУ #призов #армія #строкова служба #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...