• Головна
  • На Хмельниччині обрали ще 28 старост об’єднаних територіальних громад
16:29, 20 квітня 2016 р.

На Хмельниччині обрали ще 28 старост об’єднаних територіальних громад

Цієї неділі в області було обрано 28 старост. У Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді було обрано 19 старост, а в Чорноострівській селищній – 9.
Мешканці села на прямих виборах обирали старост. Переможцем ставав кандидат, який набирав просту більшість голосів. Планується, що у майбутньому вибори старост проходитимуть одночасно з черговими місцевими виборами, коли обиратимуться ради і голови об’єднаних територіальних громад.
Нагадаємо, що перші вибори старост в Хмельницькій області були проведені ще 24 січня цього року в Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді. Там було обрано 13 старост.
6 березня 12 старост було обрано у Війтовецькій селищній ОТГ та 6 у Наркевицькій селищній ОТГ. 27 березня перші вибори старост відбулись у Берездівській та Ганнопільській сільських територіальних громадах, де було обрано відповідно 12 та 6 старост. Уже у квітні цього року 3-х старост обрали мешканці Розсошанської сільської ОТГ та одного – Понінківська селищна територіальна громада.
До слова, староста села чи селища представляє інтереси його мешканців, входить до виконавчого комітету громади, має брати участь у підготовці бюджету, допомагатиме мешканцям готувати документи для подачі в органи влади та ін. Також старости матимуть змогу виконувати деякі адміністративні функції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #Хмельниччина #вибори #старости
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...