
18:15, 21 квітня 2016 р.
Влада Хмельницького обіцяє встановити лічильники тепла у всі багатоповерхівки
До початку наступного опалювального сезону в усіх багатоповерхівках Хмельницького буде встановлено лічильники тепла, – запевняє міська влада. Таких лічильників загалом потрібно встановити 130.
Як повідомляють у міськраді, з бюджету міста на ці потреби виділено 2 млн. гривень. Наразі працівники МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» та КП «Південно-Західні тепломережі» визначають будинки, в яких відсутні прилади обліку теплової енергії, та проводять роботи з їх встановлення. Від початку року теплопостачальними підприємствами за бюджетні кошти уже придбано і встановлено 16 та 6 лічильників відповідно.
Аби на 100% забезпечити оснащення житлових будинків засобами обліку теплової енергії МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» необхідно встановити ще 111, а КП «Південно-Західні тепломережі» – 19 лічильників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:37
12 грудня
14:01
11 грудня
16:19
7 грудня
Оголошення
14:26, 8 грудня
14:26, 8 грудня
14:26, 8 грудня
14:26, 8 грудня