• Головна
  • На Хмельницькій АЕС відбулися чергові навчання з підтримки операторів
16:00, 23 квітня 2016 р.

На Хмельницькій АЕС відбулися чергові навчання з підтримки операторів

Днями на Хмельницькій АЕС проходив семінар з поширення досвіду впровадження автоматизованої інформаційної системи підтримки оператора (АІС СОАІ).
Учасниками заходу стали представники Енергоатома, Держатомрегулювання, експерти з проектів інформаційних систем компанії Вестрон та фахівці даного напрямку всіх АЕС України.
Присутніх ознайомили з особливостями реалізації, можливостями модифікації даної системи та надали рекомендації щодо використання результатів АІС СОАІ на вітчизняних атомних станціях. Роботу даної системи продемонстрували на повномаштабному тренажері (ПМТ) блочного щита управління. 
Спілкуючись із учасниками семінару, заступник головного інженера з експлуатації ВП ХАЕС Олександр Клєпов зазначив, що наступний етап – впровадження даної системи на першому енергоблоці атомної станції.
До слова, автоматизовану інформаційну систему підтримки оператора на основі алгоритмів симптомно-орієнтовних аварійних інструкцій введено в промислову експлуатацію на ПМТ наприкінці березня поточного року.
Незабаром завдяки даним інструкціям буде здійснюватися навчання оперативного персоналу Хмельницької АЕС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ХАЕС #навчання #Хмельниччина #Нетішин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...