• Хмельницька спортсменка стала лідером міжнародної матчевої зустрічі
12:35, 10 травня 2016 р.

Хмельницька спортсменка стала лідером міжнародної матчевої зустрічі

Міжнародна матчева зустріч серед збірних юнацьких команд України, Білорусії і Туреччини у Луцьку завершилася перемогою українців. Хмельницька спортсменка стала лідером та виграла змагання з стрибків у довжину.
Українські легкоатлети здобули першість в 12-ти індивідуальних дисциплінах з 20-ти. У кожному виді програми до командного заліку зараховувались результати двох учасників від країни. У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце (190 очок). Друге місце – Білорусь (149) та третє – Туреччина (86).
Анастасія Колотій, яка є вихованкою Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з першої спроби захопила лідерство і виграла змагання серед дівчат з результатом – 5 м 86 см.
Для дівчини перший старт літнього сезону став одним з етапів її підготовки до чемпіонату Європи U-18, який відбудеться в липні у Тбілісі.