![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
14:12, 12 травня 2016 р.
Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото)
Вперше за останніх 9 років на базі НАДПСУ ім. Б. Хмельницького готуватимуть солдатів строкової служби. Сьогодні, 12 травня, 25 військовослужбовців з Хмельницького обласного військкомату прибули до академії, очікують також на призовників і з інших областей. Солдати близько місяця проходитимуть підготовку в НАДПСУ, а далі вирушать захищати кордони України.
В академії призовники пройшли медогляд, отримали форму, відвідали лазню, де їх постригли, також пообідали.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-1 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Начальник управління професійної підготовки персоналу Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби Артур Король розповів: «Фактично 9 років у нас строковиків не було, – сказав Артур Король. – Було прийнято рішення поповнити чисельний склад прикордонників за рахунок військових строкової служби. Таким чином ми виконаємо завдання по укомплектованості підрозділів, які охороняють західний кодон».
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-2 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
При цьому наголосив, що прийнято рішення, що солдатів в зону АТО не посилатимуть. Також генерал-майор сказав, що розглядають строковиків, які понесуть службу, як потенційну базу прикордонників за контрактом. Сьогодні перша команда військовослужбовців з Хмельницького обласного комісаріату прибула до академії.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-3 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віталій Стельмах розповів, що був призваний по завершенню навчання. «Дуже радий, що потрапив саме в академію. Радий, що вдома, багато знайомих усі будуть приходити на зустрічі». Віталій служитиме рік, ті ж призовники, які не мають вищої освіти – півтора роки.
На питання чи планують хлопці продовжувати служити за контрактом, поки відповісти не можуть, для початку хочуть завершити строкову службу.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-4 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Солдати отримали повний комплект одягу та нові зачіски.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-5 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
«На сьогоднішній день призовник отримує речовий мішок, труси, носки, майки, камуфляж, черевики з високими берцями, кепку і пояс». Вибудуть хлопці з академії в тому числі і з зимовою формою одягу. У академії запевнили, що держава одягає військових повністю й потреби у якійсь волонтерській допомозі у цьому немає.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-6 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-7 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-8 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Далі за розпорядком обід, розповіли, що годуватимуть солдатів борщем, консервованим кабачком з цибулею, вареним рисом з тушкованим м’ясом, булочкою та компотом.
![Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницьк..., фото-9 Від призовника до майбутнього прикордонника – у Хмельницькій держприкордонній академії приймали строковиків (Фото), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
10:46, 24 липня
10:01, 19 липня
17
16:54, 18 липня
07:28, 17 липня
live comments feed...