• Головна
  • Розробляти Стратегію розвитку Хмельницького допомагатимуть експерти (Фото)
13:45, 15 травня 2016 р.

Розробляти Стратегію розвитку Хмельницького допомагатимуть експерти (Фото)

Стратегією розвитку Хмельницького відтепер буде займатися нова команда експертів та консультантів.
Уже узгоджені напрями підготовчої роботи з проведення стратегічної сесії, запланованої на 22 травня цього року.
Днями відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького під головуванням заступника міського голови Володимира Гончарука за участі команди експертів ГЦ «Ділові ініціативи» та ГО «Громадянська Платформа Нова Країна».
2016-05-14-05Учасники робочої групи ознайомилися з сучасними тенденціями стратегічного планування, а також ознайомилися з результатами впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Хмельницького до 2015 року та результатами опитування мешканців міста.
Дослідивши світову та національну практику, результати реалізації попереднього Стратегічного плану, влада міста продовжує працювати над Стратегією розвитку міста Хмельницького до 2025 року. У новому програмному документі, розрахованому на довгостроковий період, будуть визначені стратегічні напрямки розвитку міста, за рахунок яких буде досягнуто високої якості життя хмельничан.
2016-05-14-08
Щоб почути думки людей, справжніх патріотів рідного міста, щодо перспектив подальшого розвитку Хмельницького, міська влада запрошує усіх активних громадян до участі у Форумі розвитку «Майбутнє Хмельницького» (стратегічній сесії), який відбудеться 22 травня о 12:00 в Хмельницькій торгово-промисловій палаті (вул. Подільська, 109/1).
Результати заходу об’єднають інтелектуальний потенціал та спрямують енергію міських громадських активістів, політиків, управлінців та підприємців на спільну розробку бачення майбутнього Хмельницького. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #експерти #Стратегія розвитку міста #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...