• Головна
  • Майже кожен шостий мешканець Хмельниччини палить
13:22, 16 травня 2016 р.

Майже кожен шостий мешканець Хмельниччини палить

Обмеження місць для куріння тютюнових виробів та збільшення штрафів за куріння в недозволених місцях, не зменшило кількість курців в Хмельницькій області.
Майже кожен шостий мешканець Хмельницької області у віці старше 12 років (по Україні – кожен п’ятий) палить. Більше третини курять вже більше 20 років. Стаж від року до п’яти мають 8% курців області (по Україні – 14%). Два курці з п’яти спалювали за добу по 16 цигарок і більше. 
Лідером тютюнопаління в Україні в минулому році стала Запорізька область. Там майже чверть населення вищевказаного віку має пристрасть до тютюнових виробів. Найменше палять у Вінницькій та Тернопільській областях, де курців по 13%. 
Як засвідчили останні результати опитування, міська родина на тютюнові вироби в середньому щомісяця витрачала майже 90 грн, сільська – 77 грн. Якщо до витрат на тютюн додати ще й витрати на алкоголь, то ця сума майже в чотири рази перевищить щомісячні витрати середньостатистичної родини на відпочинок і культуру та витрати на освіту –116 грн проти 31 грн та 32 грн відповідно. Крім того, ця сума на 17 грн більша середньомісячних витрат на охорону здоров’я. 
Так, на шкоду здоров’ю ми витрачаємо більше коштів, ніж на його збереження та в рази більше, ніж на інтелектуальний і духовний розвиток особистості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#куріння #область #заборона #витрати #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...