• Головна
  • У Хмельницькому написали митну енциклопедію
17:46, 20 травня 2016 р.

У Хмельницькому написали митну енциклопедію

В обласному конкурсі науково дослідних робіт перемогу отримали митники-науковці Державного науково-дослідного інституту митної справи на чолі з начальником Хмельницької митниці, доктором економічних наук, доцентом Іваном Бережнюком. Науково-дослідна робота має назву: «Розбудова митної справи України: витоки, реалії, перехід до сталого розвитку».

Як повідомляє прес-служба фіскальників, автори не виключають використання електронної версії Митної енциклопедії у «Вікіпедії» та долучення цієї унікальної наукової роботи до порталу Всесвітньої митної організації.

Керівник колективу авторів і начальник митниці розповів: «Цей енциклопедичний трьохтомник цілком відповідає професійним потребам працівників Державної фіскальної служби України для підготовки посадових осіб та підвищення їх кваліфікації, розробки нормативних актів у сфері митної справи. По суті – це зібрання знань про державну митну справу та зовнішньоекономічну діяльність. Над Митною енциклопедією ми працювали декілька років поспіль, і приємно, що напередодні Дня науки в Україні цей проект отримав високу публічну оцінку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дфс #митниця #енциклопедія #наука
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...