• Головна
  • На Хмельницькій АЄС перевіряли рівень культури безпеки
13:45, 22 травня 2016 р.

На Хмельницькій АЄС перевіряли рівень культури безпеки

Цілий тиждень комісія Енергоатома за участі фахівців Рівненської та Южно-Української АЕС перевіряла стан культури безпеки ВП ХАЕС.
Планова перевірка проводилася за напрямками: адміністративне управління, відомчий нагляд, експлуатація, підтримка безпеки, охорона праці, технічне обслуговування та ремонт, підготовка персоналу, забезпечення якості.
Представники дирекції експлуатуючої організації та фахівці відокремлених підрозділів вивчали документацію, спілкувалися із персоналом, відвідували робочі місця в основних цехах та підрозділах Хмельницької АЕС. У результаті був  підготовлений загальний звіт з результатами. Члени комісії відзначили керівництво ХАЕС та підтвердили задовільний розвиток культури безпеки на підприємстві.
«За підсумками роботи поточного року Хмельницька АЕС відпрацювала найкраще, без порушень та відхилень, а виявлені зауваження на безпечну експлуатацію атомної станції не впливають», – прокоментував голова комісії, директор департаменту відомчого нагляду дирекції з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Богун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ХАЕС #перевірка #культура безпеки #Енергоатом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...